Кабінет Міністрів затвердив план заходів з інформаційного супроводження реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні

З метою підвищення рівня поінформованості громадськості про Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» та реалізацію плану дій з її впровадження у 2014 – 2015 роках Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з інформаційного супроводження реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні у 2015 році» (розпорядження від 11 березня 2015 р. № 201).

Планом заходів передбачається організувати роботу центральних і місцевих органів виконавчої влади з інформування про Ініціативу та її впровадження в Україні (виступи у засобах масової інформації, брифінги, оприлюднення інформації на веб-сайтах органів, виготовлення інформаційних матеріалів та ін.). Крім того, планується забезпечити поширення інформації про впровадження Ініціативи в Україні за кордоном.

Також передбачено проведення наприкінці 2015 року форуму «Відкритий Уряд» для обговорення результатів реалізації Ініціативи та пріоритетів її подальшого впровадження.