Новини

Розпочинається обговорення щодо реалізації у 2016 – 2018 роках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Відповідно до Календаря з безперервної реалізації плану дій в Україні, розробленого Керівним комітетом Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», з січня 2016 року Уряд України має розпочати підготовку проекту наступного плану дій. Передбачається, що реалізація плану триватиме з липня 2016 року по червень 2018 року.

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з інформаційного супроводження реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні

З метою підвищення рівня поінформованості громадськості про Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» та реалізацію плану дій з її впровадження у 2014 – 2015 роках Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з інформаційного супроводження реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні у 2015 р

Уряд визначив заходи з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 – 2015 роках

Кабінет Міністрів України затвердив план дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 – 2015 роках  (розпорядження від 26 листопада 2014 р. № 1176).
 
План дій передбачає реалізацію заходів за п’ятьма напрямами:
  • сприяння діяльності інститутів громадянського суспільства, їх участі у формуванні та реалізації державної політики;

Триває процедура оновлення Складу координаційної ради

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом із Державним агентством з питань електронного урядування України та іншими заінтересованими органами державної влади, інститутами громадянського суспільства підготовлено проект нормативно-правового акту, щодо внесення змін до Складу Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.
 

Оновлено Координаційну раду з питань реалізації в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"

10 вересня 2014 року на засіданні Уряду прийнято постанову №432 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 р. № 671», якою оновлено склад Координаційної ради Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

Рівненську обласну бібліотеку визнали найсучаснішою в країні

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрили лайтбокс «Сучасна бібліотека». Це нагорода за прогресивність та інноваційну діяльність.

У липні цього року у Києві відбувся Національний ярмарок бібліотечних інновацій, організований Програмою «Бібліоміст». До кандидатів висувалися певні вимоги: активна участь у професійних конкурсах, залучення коштів за допомогою грантових програм, співпраця з бізнесом, владою та громадським сектором.

У НСК «Олімпійський» презентували провідні українські бібліотечні проекти

«Бібліоміст» спільно з Міністерством культури презентували провідні українські бібліотечні проекти. Національний ярмарок під девізом «Міст ваш!» традиційно відкрився у  НСК «Олімпійський».

Мінкультури зі свого боку всіляко підтримує модернізацію бібліотек - каже Перший заступник Міністра культури України Олеся Островська-Люта. За її словами сучасні бібліотеки є привабливим об’єктом соціального інвестування з боку держави, неурядових організацій та приватного бізнесу і довели свою життєздатність.

В Києві обговорили заходи Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

04 липня 2014 року Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вже втретє організував та провів засідання за круглим столом щодо обговорення проекту річного плану про реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках.

Учасники засідання розглянули основні завдання загальнодержавного проекту плану заходів з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках та внесли відповідні пропозиції та зауваження до загальноміського плану.

Відбувся круглий стіл щодо плану реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Департамент суспільних комунікацій втретє провів засідання круглого столу щодо обговорення проекту річного плану реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках.

У обговоренні взяли участь представники Громадської ради при КМДА, громадських рад при районних в м. Києві державних адміністраціях, представники міської та районної влади, відповідальні за реалізацію заходів Ініціативи, а також експерти з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Сторінки