ЗМІ про ініціативу

Електронний уряд отримав високу оцінку. «Урядовий кур’єр» 23 липня

НОВОВВЕДЕННЯ. Ініціатива «Партнерство «Відкритий уряд» наблизить до людей найзатребуваніші послуги.

Стаття Прем'єр-міністра України Миколи Азарова в газеті "Урядовий кур'єр"

Трохи більше ніж 20 років тому український народ прийняв доленосне рішення про створення незалежної держави. Велика кількість наших співвітчизників яскраво пам’ятає, які надії та сподівання покладалися на життя в оновленій країні. Одне з найголовніших очікувань стосувалось формування демократичного устрою, створення реальних умов для участі громадян в управлінні державними справами.

Інтерв'ю заступника Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Юрія Авксентьєва газеті "Урядовий кур'єр"

У вересні 2011 року наша країна приєдналася до глобальної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». Урядовим розпорядженням був затверджений план заходів і з травня 2012 року розпочалося фактичне впровадження запланованого. Про це кореспонденту «Урядового кур’єра» розповів відповідальний секретар Координаційної ради, Урядовий уповноважений з питань реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» та сприяння розвиткові громадянського суспільства Юрій Авксентьєв.

Інтерв'ю Голови державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України газеті "Урядовий кур'єр"

— Володимире Петровичу, ви — заступник голови Координаційної ради з впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». Яким шляхом плануєте досягти мети проекту?