Правила користування сайтом

Правила користування сайтом

1. Мета правил – позначити межі, дотримання яких необхідне для використання форуму, коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту

2. Правила сформульовані з урахуванням чинного законодавства України.

Загальні положення:

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.

3. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

4. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт  "Партнерство "Відкритий уряд"

5. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.

Користування ресурсом:

1. Відвідувачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою "Партнерство "Відкритий уряд"

2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен.

Інтерактивні ресурси сайту (форум):

1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.

2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками на тему повідомлення, опублікованого іншими користувачами.

3. Не забороняються, але й не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонені:

1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.

2. Прямі та завуальовані образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, адміністраторів та користувачів ресурсу, у тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

3. Нецензурні вирази, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.

5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування сайту:

1. Інтерактивні ресурси (форуми і т.д.) є постмодерованими, тобто модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.

2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

3. Кожен користувач також може поскаржитися на повідомлення. При наборі певної кількості скарг, повідомлення буде приховане для подальшого перегляду модератором.

4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, що вказана у контактах сайту.

Підсумкові положення:

1. Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни до цих правил. У такому разі на сайті буде оприлюднено відповідне повідомлення про зміни.

2. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу

3. Відповідальність за повідомлення на сайті несе учасник, який їх розмістив.